KONST / Litografier / Färglitografi 13846526
nr 1384 6526
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Färglitografi, Kust. Signerad, numrerad 24/150. Motivet: 33x43, yttermått inklusive ram: 52x61 cm
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
500 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:46:29